BPP 02 – zahradní domek na nářadí 1,86×1,86m/18 mm

domek na nářadí bpp02a

Doprava a montáž – pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte

Obsah:

podlaha smrk. palubka pero-drážka 24mm
střecha smrk. palubka pero-drážka-21mm
kompletní spojovací materiál
střešní krytina- pískovaná lepenka
kompletní dodání izolačních oken vč. obložek a kování
kompletní dodání izolačních dveří vč. obložek a kování
montážní návod

Moderní rekreační chata Örebro je určena jak trvalému bydlení, tak k rekreaci od jara na podzim. Celý dřevěný dům je v provedení 70mm. Hlavní doménou je prosklená čelní stěna, kterou oceníte za každého počasí. Součástí domu je i horní galerie, kde mohou Vaši hosté přespávat. Spodní patro je rozděleno na tři pokoje. Jeden menší pokoj lze využít jako plnohodnotnou koupelnu, další menší pokoj je určen jako menší ložnička na přespání. Hlavní místnost má necelých 17m2, kterou využijete jako obývací pokoj s kuchyní.
Součástí dodávky jsou izolační okna i dveře. 

 

Příprava základové desky pro zahradní domky

Zahradní domek musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je betonová deska s ocelovou výztuží o průměru 6 mm (Kari síť). Dále může být použita zámková dlažba, případně i betonová dlažba (50 x 50 x 6 cm). Pro menší dřevěné domky se mohou použít tzv. zemní vruty.

Základová deska pro domky do cca 30 m2

Základová deska musí být vytyčena tak, aby byl přesah opět 20 cm. Namísto zámkové dlažby je možné použití i dlažbu betonovou (50 x 50 x 6cm).  Podobně jako u betonové desky je potřeba vykopat jámu o hloubce

15-20 cm. Dle vytyčení domku je v jámě potřeba vyhloubit rýhu pod sadové obrubníky cca 10 cm. Do rýhy nasypte kamenivo do výšky cca 5 cm a do suchého betonu osaďte obrubníky do výšky 10 cm nad terén. Po vytvrdnutí betonu, plochu mezi obrubníky vyplňte kamenivem o průměru 16-32 mm do výšky cca 8 cm (v případě, že využijete 6 cm hrubou dlažbu) pod vrchní hranu obrubníku. Doporučuje se však použít dlažbu o minimální tloušťce 6 cm. Kamenivo následně dále upravte vibračním zařízením. Podsypte 2 cm šotoliny a uložte dlažbu. Po uložení dlažby ji vyspárujte suchým pískem a upravte do roviny.

Zemní vruty

Lze použít pouze pro domky do cca 20 m2.