Rozměry garáží a skladů

Jak velkou garáž potřebujete? My jsme schopni doručit a smontovat až 6 m výšky a délku i šířku prakticky jakoukoliv kdekoliv a kdykoliv po předchozí dohodě. Nezapomínejte, že vše lze individuálně domluvit. Nemáme žádné fixní rozměry, kterým se musíte přizpůsobovat. Zadejte si vlastní rozměry, které Vám budou vyhovovat nejlépe. Standardní garáž základních rozměrů 3 x 5 metrů je níže na plánku.

Konstrukce mohou být v zástavbě jednotlivě nebo skupinové. Standardní konstrukce má rozměr 3 m šíře x 5 m délky. Standardní výška je 2,2 m vpředu a 1,9 m vzadu. Hmotnost této garáže je 350 kg.Konstrukce je vyrobena z ocelových úhelníků, C profilů, nebo uzavřených svařovaných profilů vzájemně svařených do jednotlivých dílů (stěna, střecha) natřených základovou barvou.Díly jsou spolu spojeny šrouby a tvoří uzavřenou konstrukci. Konstrukce je opláštěna trapézovým plechem T-14, k výběru je pozinkovaný nebo dodatečně průmyslovým akrylem pokrytý plech z nabídky barev dle specifikace RAL. Konstrukce střechy standardního provedení má spád dozadu, je však možno objednat spád boční, spád dopředu nebo boční dvou spád.(sedlovou střechu)

Popis rozměrů:

Pokud budete objednávat atypickou garáž, nebo garáž se specifickými rozměry, budeme potřebovat znát tyto údaje:

  • 1 – šířka garáže (zpravidla přední pohled s vjezdem), udává se jako první při psaní rozměru. Příklad 4 x 6 m
  • 2 – hloubka garáže, případně délka (boky garáže), udává se jako druhá hodnota při psaní rozměru.
   Příklad 4 x 6 m
  • 3 – výška boků, pokud se jedná o sedlovou střechu, platí pro všechny bočnice.
  • 4 – rozměr použijte pokud objednáváte garáž se zadním nebo předním spádem v kombinaci s rozměrem C
  • 5 – spád střechy – výška ve štítu (standardně se vyrábí pro rozměry 3 x 5 m výška 20 cm)
  • 6 – světlá výška vjezdu, průjezdná výška vrat. (standardní rozměr je 195 cm pro výklopná vrata a 200 cm  pro křídlová)
  • 7 – světlá průjezdná šířka vrat. (standardní rozměr je 295 cm pro výklopná i křídlová vrata)
  • 8,9 – okno v boku – je nutné udat umístnění – polohu, případně rozměr. Rozměry okna si označte samostatně vždy první šířka okna a potom výška například: 90 x 60 cm
  • 10 – jak vysoko od země chcete mít umístěné standardní okno, případně větrací otvor